Cykl treningów z Mariuszem Wlazłym!

Zaledwie kilka dni temu, bo 12 czerwca spotkaniem w Łodzi zakończył się cykl treningów z byłym reprezentantem Polski w siatkówce Mariuszem Wlazłym, organizowany przez Fundację jego imienia. ChupaCabra – Niezwyczajna Odzież Sportowa miała przyjemność wykonać autorskie koszulki dla trenerów, którzy brali udział w szkoleniu pracując z młodzieżą.

Treningi z Mariuszem Wlazłym to pierwsza edycja sportowych spotkań dla młodzieży organizowanych przez Fundację imienia siatkarza, który jednocześnie jest pomysłodawcą projektu. Ich celem jest zachęcenie dzieci do sportowej rywalizacji i pokazanie im, że sport może być zarówno świetną zabawą jak i sposobem na życie. Tegoroczne treningi odbywające się w maju i czerwcu w trzech miastach Polski – Wieluniu, Łodzi oraz Krakowie – zgromadziły setki uczestników z całego kraju, a zajęcia prowadziła niemal 100-osobowa drużyna trenerska pod okiem samego Mistrza.

Mariusz Wlazły nie ukrywa, iż projekt ten ma dla niego osobiste znaczenie i chciałby, aby jego nazwisko „niosło sportowego ducha wśród najmłodszych”. Dlatego też Fundacja zgłosiła się ChupaCabry z prośbą o zaprojektowanie unikatowych koszulek technicznych, dedykowanym Wlazłemu oraz współpracującym z nim trenerom. Słynny siatkarz osobiście brał udział w procesie kreacji, a ostateczny wygląd charakterystycznej fioletowej koszulki jest połączeniem jego pomysłów i kreatywności grafików ChupaCabry, znanych z nietuzinkowego podejścia do mody sportowej. Cały nakład, tak jak wszystkie ubrania firmy, został wykonany w Polsce z najlepszych technicznych materiałów.

Dowiedz się więcej o Fundacji oraz Treningach z Mariuszem Wlazłym:

www.fundacjawlazlego.pl